Замовлення на нашому сайті  willtogo.com.ua здійснюється лише через кошик

  Ми з радістю відповімо на ваші питання :

   24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році через :

  ЗАПИТАТИ (зворотній зв"язок)  +38 099 214 38 56 (Viber, Telegram)

  або по телефону  (кожного дня з 10-00 до 17-00, окрім суботи, неділі, та святкових днів).


  Після оформлення замовлення, на ваш Viber або Тelegram ми відправляємо рахунок для оплати, а також відповімо на всі ваші питання, залишені в коментарях, або ж уточнення з приводу розміру тощо. 

  Як правило, відправка замовлень здійснюється протягом двох днів, в деяких випадках 3-4 дні, після підтвердження вами замовлення, ми обов"язково попередимо про термін відправки. Після оформлення замовлень, за вами тримається бронь протягом 12 год. для здійснення оплати, після- бронь відміняється.

  Всі індивідуальні замовлення з вишивкою не затримують відправку замовлення вцілому, так як ми виготовляємо вишивку самостійно.  Доставка у відділення Новою поштою по всій Україні

  За допомогою доставки Нової пошти, ви зможете отримати замовлення навіть у самих віддалених куточках нашої країни, в середньому доставка займає 1-3 дні. Вартість доставки ви оплачуєте на Новій пошті, вона не входить у вартість обраного товару, і оплачується покупцем при отриманні посилки на відділенні.  Відправка ваших замовлень здійснюється після 100% оплати на рахунок ФОП Пастушенко О.П.

  Реквізити для оплати ми надішлемо вам на вказаний номер телефону у замовленні (Viber, Тelegram). Після здійснення замовлення, обраний товар резервується за вами на протязі 12 годин, після закінчення даного терміну, резерв  відміняється автоматично. Будь ласка, не робіть необдуманих покупок.  

  ОБОВ"ЯЗКОВО повідоме нам після оплати, вказавши № замовлення, ПІ, та точну суму оплати по чеку.


   

  Ми регулярно здійснюємо відправку замовлень у всі куточки нашої планети, окрім росії та білорусі, і допомагає нам у цьому  Укрпошта 

  Термін доставки орієнтовно 10-30 днів. Вартість доставки в інші країни ми зможемо прорахувати після повного формування вашого замовлення. Ви можете заздалегідь дізнатися вартість доставки до вас, для цього напишіть нам ваше ПІ, країну отримувача, місто, а також вкажіть обрані вами товари та їх кількість. Між країнами не має післяплати, тому вартість доставки оплачується разом із фактичним замовленням. Після отримання трек-номеру посилки, ви зможете  прослідкувати місцезнаходження відправлення на сайті Укрпошти, після того, як посилка пройде митний контроль, на сайті вашої пошти.  Оплата замовлення в іноземній валюті, здійснюється через міжнародну систему грошових переказів  Paysend, які стали першими у фінтех-галузі, кому вдалося запропонувати рішення для міжнародних переказів з картки на картку, тим самим дозволивши відправляти гроші між 12 мільярдами карток у всьому світі- Mastercard, Visa, China UnionPay, та картками місцевих платіжних систем. Для оплати вам необхідно зареєструватися в додатку, обрати країни отримувача та відправника, та ввести дані карток і суму оплати замовлення.

  ОБОВ"ЯЗКОВО повідоме нам після оплати, вказавши № замовлення, ПІ, та точну суму оплати по чеку.