Національний Клуб Північних Їздових Порід в Україні створено з ініціативи власників собак північних їздових порід, і є добровільним об'єднанням членів КСУ на підставі спільних інтересів для вдосконалення екстер'єрних та робочих якостей собак північних їздових порід, а також збереження та покращення генофонду породних якостей.

Основні напрямки діяльності НК ПЇП - організація та проведення виставок, снігових та безсніжних змагань з їздового спорту, конференцій, шоу та інших освітньо-розважальних заходів, сприяння та участь у навчально-методичних зборах з питань кінології, племінної діяльності та особливостей утримання порід, а також залучення фахівців щодо регулярних чи періодичних семінарів.

Will To Go дякує керівництву НК ПЇП за співпрацю та взаєморозуміння, а також за збереження неодноразових партнерських відносин.

ПРО КЛУБ       ВИСТАВКИ      СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ     КОНТАКТИ    СПІЛЬНОТА Facebook


  

 ексклюзивні адресники для собак 

        Все почалося у листопаді 2017 року, коли у нашої собаки зносився її адресник. Нам захотілося зробити щось гарне та унікальне. Природа ніколи себе не повторює, від самого існування не було двох схожих сніжинок або дощових крапель, і кожна ромашка відрізняється від іншої. Так само і ваша собака по-своєму унікальна, і вона заслуговує на особливий адресник, тому наші вироби ніколи не повторюються, і ви можете бути впевнені в тому, що індивідуальний дизайн цілком і повністю належить тільки вашій собаці. Поступово наша маленька ідея переросла у щось більше, за цей час ми стали новаторами у підході, стилі та технології виробництва адресників та брелоків, а наші вироби роз'їхалися по всій Україні, але наша географія стає з кожним днем ​​дедалі більше. Сьогодні у багатьох містах Європи, Америки є наші клієнти, заради яких ми постійно розвиваємось, навчаємось, освоюємо нові методи та дизайни, ми завжди прагнемо бути кращим для Вас, і ваших улюбленців.

 ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС НА ФЕЙСБУК   Замовлення в facebook/viber/whatsapp +380635853073

Власник Вікторія Писарчук, голова спортивної комісії НК СЕП, інструктор ЄС, заводчик із більш ніж 10-річним стажем. Один із небагатьох розплідників в Україні, собаки та випускники яких активно займаються їздовим спортом. Розплідник надає допомогу та підтримку в організації спортивних заходів клубу, а також є виробником девайсів для снігових та безсніжних дисциплін їздового спорту-нарту, скутер та супутнє.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАШ САЙТ       НАШІ ЧЕМПІОНИ        СПОРТ        КОНТАКТИ