media
media
media
26.12.2022

Який тип шлеї обрати для своєї собаки і в чому ж різниця?

Яку шлею обрати? Найчастіше питання, яке ми отримуємо від вас.

В нашому асортименті є три типи шлей-їздова шлея прогулянкова із стропи та шлея Комфорт. Кожна із цих моделей служить для певних потреб, давайте поговоримо про те, чим вони відрізняються і як визначитись з вибором саме для вас. В першу чергу ви повинні поставити перед собою запитання, для чого саме вам потрібна амуніція, адже кожна модель шлеї має своє призначення, але в той же час не забувати про те, що будь-який тип повинен бути максимально комфортним як при активному русі собаки, так і в стані спокою.

Почнемо з того, що немає єдиного правильного спорядження для собаки, яке б ви змогли використовувати як для тренувань, так і для повсякденних прогулянок чи походів, кожен тип служить для певної задачі, є лише більш універсальніші варіанти шлей, які призначені для конкретних дисциплін їздового спорту та можливості їх використання на прогулянках. Але для того, щоб провести паралелі, нам потрібно розглянути кожну шлею окремо та більш детальніше.

Подробнее
media
media
media
media
12.03.2020

Як обрати прогулянкову шлею для собаки

Немає єдиного правильного спорядження для собаки, яке б ви змогли використовувати як для тренувань, так і для повсякденних прогулянок чи походів, кожен тип служить для певної задачі. Але для того, щоб вибрати потрібну та правильну амуніцію, важливо розуміти, як його сприймає собака, як воно працює, в чому воно може приносити користь, а в чому — шкоду. У цій статті ми поговоримо на тему- як вибрати правильну прогулянкову шлейку для вашого улюбленця.

Серед власників собак не вщухають суперечки про те, яку амуніцію варто носити собакам, а яку ні і чому. Ми не будемо претендувати на істину в останній інстанції, проте пропонуємо Вам ознайомитись з деякими фактами та нюансами при виборі правильної прогулянкової шлейки для вашої тварини.


Подробнее
media
media
media
media
media
media
media
media
media
11.03.2020

Обираємо повідець для собаки Will to go

Багато хто з нас звик користуватися стандартним повідцем на різний метраж або рулеткою. Але насправді існують інші моделі повідців, які можуть полегшити певні завдання собачника, або допомогти в тих, чи інших ситуаціях. Давайте розглянемо деякі варіанти з наших пропозицій.

Подробнее
media
media
media
media
media
media
media
11.03.2020

Will to go спонсор САС – всі породи «Кубок Opti Meal» 08.03.2020

8.03.2020 Will to go спонсор САС – всі породи «Кубок Opti Meal» 08.03.2020 Монопородні виставки:  Східноєвропейська Вівчарка. Клубні виставки: Національного Клуба «Північних їздових порід» (окремі породи) - ранг ПК.

Дякуємо організаторам, учасникам та глядачам за спілкування. Це хороша можливість нашим клієнтам подивитися, поміряти і придбати амуніцію. Були раді вас бачити та чути).

На всіх учасників виставки чекали нашийники Will to go із серії Етнічні мотиви, орнамент, мозаїка, folk. Було дуже приємно підтримати Монопородну виставку східноєвропейських вівчарок та СЕС, а також стати частиною даного заходу.


Подробнее
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
10.03.2019

Will to go спонсор відкритих змагань КСУ «Аджиліті-Активація», ранга САСАg

2-3 березня відбулися відкриті змагання КСУ «Аджиліті-Активація», ранг САСАg. За два дні понад 100 учасників із різних куточків України під суддівством Pavol Roháček, Словаччина, відкрили Аджиліті сезон 2019!

Клуби, які були представлені на змаганнях: : Аджиліті Форсаж КиївГостинно-спортивний клуб "Лайка". Одеса, Аджика (Одеса), Львів, Аджиліті в Дніпрі *Fast Paws Agility*, Адреналін (Суми), Авангард (Харків), Метеор (Київ), а також спортсмени із м.Рівне, Черкаси, Київ.

На всіх призерів першого дня чекали нашийники Will to go із серії Етнічні мотиви, орнамент, мозаїка. Було дуже приємно підтримати учасників і стати частиною цього заходу.


Подробнее