Will to go є українським виробником амуніції для собак з 2015 року. Продукція пройшла випробування спортсменами України у снігових та безсніжних дисциплінах їздового спорту, та радує наших клієнтів у всіх куточках світу. Для виробництва спорядження ми використовуємо спеціальну міцну поліпропіленову стропу з красивими національними орнаментами, яка порадує вас зносостійкістю в будь-яких погодних умовах, підкреслить оригінальність виробу, і не створить клопоту під час догляду.

    Ми пропонуємо якісну продукцію для людей та тварин, які насамперед цінують комфорт та надійність під час тренувань. Наша основна мета – це турбота про вашу собаку з моменту активного вигулу на вулиці до періоду формування та реалізації вихованця у такому захоплюючому виді спорту, як перегони на їздових собаках, драйленди, туристичні походи та безпечні щоденні прогулянки.

     Ми постійно прагнемо рухатися вперед і ніколи не зупиняємось на досягнутому, це дає нам можливість удосконалити нашу продукцію та шукати нові матеріали та технології її виготовлення. Спорядження перед надходженням у продаж проходить ретельну перевірку. Ми живемо тим, що ми робимо, тому наші собаки перші, хто тестує новинки, а співпраця з іншими спортсменами та розплідниками дозволяє врахувати всі нюанси виробництва, які помітні лише після тривалого використання амуніції.

    Також нам будуть цікаві ваші пропозиції щодо співпраці у проведенні заходів, пов'язаних з будь-яким видом спорту з собакою, або виставках. Усі запитання, зокрема оптовий прайс, ви можете уточнити за телефоном

    099-214-38-56 або напишіть нам willtogo.ua@gmail.com